DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ

O KANCELARII


Nasza misja

Turcza Kancelaria Radców Prawnych powstała z myślą o świadczeniu na rzecz przedsiębiorców stałej, profesjonalnej i szybko dostępnej pomocy prawnej we wszystkich aspektach prowadzonego przezeń biznesu.

„Prawna ręka
w biznesie”

Przyjęta przez nas misja brzmi „PrawNa ręka w biznesie”, gdyż chcemy i codziennie dokładamy starań, aby nasi Klienci postrzegali nas w swoich przedsiębiorstwach jako:

 • pierwsze źródło informacji prawnej,
 • profesjonalne i sprawne wsparcie we wszystkich zagadnieniach prawnych,
 • stały i nieodłączny element w ich funkcjonowaniu,
 • pewną i godną zaufania ostoję wiedzy prawnej,
 • partnera, który zawsze wyciągnie pomocną dłoń.

Zespół profesjonalistów

Zespół Kancelarii w obecnym jej składzie, stanowi grupa prawników o zróżnicowanym i szerokim wachlarzu doświadczeń zawodowych. 

Wszyscy razem i każdy z osobna uczestniczyliśmy w przedsięwzięciach prawnych Klientów o różnym poziomie złożoności i skomplikowania.

Dostępni non-stop

Słowem – w sprawach prawnych naszych Klientów chcemy być ich prawą ręką – non-stop dostępną (od ręki), wspierającą, trwale związaną z organizacją Klienta i przede wszystkim pewną i godną zaufania.

Dlatego też w naszej współpracy z Klientami, kładziemy nacisk na długoterminowość i trwałość wzajemnych relacji. Wierzymy bowiem, iż budowanie zaufania w kontaktach z Klientem to proces czasochłonny, ale konieczny dla osiągnięcia obustronnej satysfakcji płynącej ze współpracy.

Jako zespół młodych i energicznych prawników, wierzymy w cel i zasadność takiego modelu pracy z Klientami, gdyż baza naszych kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych, została zbudowana na takim właśnie podejściu do Klienta. To właśnie jako prawnicy w korporacjach, nauczyliśmy się rozumieć znaczenie stałości i dostępności prawnika dla sprawnego funkcjonowania organizacji. Tworząc Kancelarię na bazie naszych doświadczeń, postanowiliśmy wiedzę tą przełożyć na sposób funkcjonowania naszej organizacji i cele jakie będą nam przyświecać.

Każdy też z nas ma swoje ulubione dziedziny prawa i zainteresowania, które stwarzają nam możliwość rozwijania wybranych specjalizacji. Dlatego też jesteśmy strukturą, która została zaprojektowana, aby wspierać przedsiębiorców jako komplementarny i wzajemnie spójny zespół profesjonalistów.

Doświadczenie i wiedza

W naszych działaniach kierujemy się nie tylko etyką zawodu, ale również etyką biznesu, a jako nadrzędny cel stawiamy zapewnianie Klientom satysfakcji z wysokiego poziomu świadczonych usług, opartego na bieżącej analizie i interpretacji zmian zachodzących w prawie.

Nam można zaufać

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszą Kancelarią oraz liczymy, iż będziemy Państwu mogli nie tylko podać pomocną dłoń, ale również zostać w przyszłości Państwa prawNą ręką.

 

Zapraszamy do współpracy!

ZRZESZENIA, IZBY ZWIĄZKI I INNE ORGANIZACJE

CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH I ZWIĄZKACH


Kancelaria jest członkiem międzynarodowego stowarzyszenia kancelarii prawnych
THE LAW FIRM NETWORK

 

Syndycy i doradcy restrukturyzacyjni pracujący w naszej Kancelarii zrzeszeni są w
KRAJOWEJ IZBIE DORADCÓW RESTRUKTURYZACYJNYCH

 

Działamy na rzecz projektu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości
EARLY WARNING EUROPE

 

Współpracujemy z międzynarodową organizacją zrzeszającą studentów prawa
ELSA POLAND

POMAGAMY INNYM

PRO BONO


Mając świadomość szczególnego charakteru zawodu radcy prawnego, z którym wiążą się ściśle określone obowiązki zawodowe, dobrowolnie i bezpłatnie dokładamy wszelkich starań aby zapewnić ochronę prawną osobom, które z różnych względów znalazły się z trudnej sytuacji materialnej.

Poza osobami fizycznymi, naszego wsparcia prawnego udzielamy instytucjom pozarządowym takim jak fundacje czy stowarzyszenia, które nie posiadają dostatecznych środków na skorzystanie z fachowej pomocy prawnej. 

Decyzja o udzieleniu profesjonalnej pomocy prawnej, podejmowana jest za każdym razem indywidualnie, po uprzedniej analizie, wykazanej przez podmiot, szczególnie trudnej sytuacji materialnej.

Kancelaria pozostaje w stałej współpracy świadcząc usługi prawne pro bono na rzecz
FUNDACJI RODZINY DUDA IM. MAKSYMILIANA DUDA.

POMAGAMY INNYM

WSPIERAMY SPORT


Na zasadach Pro Bono wspieramy także sportowców i kluby sportowe. Sprawy te często mają skomplikowany charakter, podgrzewany dodatkowo sportowymi emocjami.

Nasz Zespół pomaga zawodnikom, przyczyniając się w ten sposób do rozwoju dyscyplin sportowych i współzawodnictwa fair-play w naszym kraju.

Ponadto udzielamy wsparcia sportowcom również w sprawach o zasięgu międzynarodowym wymagających znajomości języków obcych oraz zagranicznych systemów prawnych.

Kancelaria wspiera prawnie klub żużlowy UNIA LESZNO

 

HOW CAN WE HELP YOU?

CONTACT


 

 

KONTAKT


 

  Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Marek Turcza z siedzibą w Poznaniu (60-278), ul. Palacza 144, REGON: 120119490, NIP: 9451892838. Informacje w przedmiocie warunków i zasad ochrony danych osobowych znajdują się na stronie https://turcza.com.pl/odo/.">https://turcza.com.pl/odo/.

   

   

  Turcza Kancelaria Radców Prawnych

  NIP: 945-189-28-38

  Oddział Poznań
  ul. Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań
  tel.: +48 61 666 37 60
  fax: +48 61 666 37 59
  email: kancelaria@turcza.com.pl
  Oddział Leszno
  ul. Niepodległości 49, 64-100 Leszno
  tel.: +48 61 666 37 60
  fax: +48 61 666 37 59
  email: kancelaria@turcza.com.pl

  Find us: